Produkty

Czym są preparaty Ozonosept?

OZONOSEPT to seria wyjątkowo skutecznych dermokosmetyków przeznaczonych dla skóry problematycznej, opartych wyłącznie na naturalnych składnikach. Produkty OZONOSEPT zawierają optymalne stężenie ozonu, gwarantujące bezpieczne i efektywne działanie. Zawarty w produktach ozon nadaje im właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybicze oraz wpływa na inaktywację wirusów. Produkty te są szczególnie polecane przy stanach zapalnych skóry o różnej etiologii (np. trądzik, opryszczka).

W naturze siła

Oprócz zbawiennego wpływu ozonu nie możemy zapominać o rewitalizującym wpływie samej oliwy. Dzięki zawartym w niej nienasyconym kwasom tłuszczowym, witaminie E oraz roślinnym polifenolom (wykazującym silne działanie przeciwutleniające) działa regeneracyjnie i ochronnie na wysuszoną, zniszczoną skórę.

Skład

Zarówno maść, jak i oliwa to produkty całkowicie naturalne, nie zawierają konserwantów, barwników ani substancji zapachowych. OZONOSEPT powstaje w procesie nasycenia ozonem najwyższej jakości oleju z oliwek.

Przechowywanie

Produkty OZONOSEPT należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Podczas upałów maść należy przechowywać w lodówce lub schłodzić przed użyciem. Maść nie traci swoich właściwości w efekcie nadmiernego ogrzania i ponownego schłodzenia.

 

Brak produktów w tej kategorii

Wyszukaj produkt